Втрачений світ динозаврів -2: По слідах акрокантозавра 31 серпня о 15:00

Світлина від Національний науково-природничий музей НАН України.

Наш сіквел включить в себе розповіді про власне акрокантозавра, трицератопса, ютазавра, а також їхніх віддалених родичів плезіозавра та археоптерикса.
Можливо ще хтось встигне потрапити до цієї цікавої компанії, адже ми працюємо над тим та для годить схрещуємо пальці, щоб продовження виявилось не гіршим оригіналу.

Ой, уже потрапив! Раптом хочете дослідити справжній фрагмент зуба нанотирана – Вам сюди! Цей родич тиранозавра – один із найзагадковіших мешканців нашої планети. Його рештки лишають більше питань, ніж відповідей.

На завершення програми – ми здійснимо невелике розслідування у форматі квесту, щоб захопливо та пізнавально дослідити музейний простір.

Оплата: для дітей (50 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 100 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
для дорослих (80 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 70 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.
Увага: якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх – то Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки за 5 хвилин до початку заходу.
Довідки за телефоном: 0636164956

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1uP-IVPrFd9HSuiPHCm5QQi-JR96wbugdMpV5ZxsfaAg/edit#responses