Проект “Мільйон статей для Української Вікіпедії” (терміновий)

Терміновий поклик Української Вікіпедії!

Відкладайте в бік голіварчики в мережі, пустопорожні балачки, шаблонні ігри та стереотипні серіали. Кинь своє дозвілля у горнило боротьби за україномовний енциклопедичний контент!

Світлина від Olexii  Kovalenko.

Яка мета?

Українській Вікіпедії залишилося створити менше 7 тис статей до того як вона увійде у коло обраних вікіпедій, які мають 1 мільйон статей. Ти ж хочеш, щоб наша Вікі перейшла у вищу лігу? То чому чекаєш?

До мене звернулась група ентузіастів, яка опрацювала світову базу грибів Mycobank і згенерувала 11 тисяч статей про роди грибів. Вони потехеньку заливають їх на сайт, але тепер настав час, коли ти вступаєш у гру. Саме час заточити мишку та змазати бойовим макіяжем клавіатуру – ти можеш долучитися до великої справи.

Як можна долучитися?

Наша Вікіпедія досягне позначки у мільйон статей у найближчі місяці (а, можливо, навіть 15 днів!). Щоб стати причетним до цієї науково-популярної звитяги – прямуй до порталу за посиланням https://forms.gle/DXz3idLG9yeRbixs9. Там ти отримаєш коротку інструкцію з завоювання світу, по роботі з файлами та 10 статей, які ти мусиш власноруч додати до фонду українських статей Вікіпедії.

Мало того, це ще й цікаво! Хто знає, які на тебе чекають гриби? Можливо, водні ? А що якщо це будуть химерні пожирачі інших грибів? А може це будуть гриби, які перетворюють мурах на зомбі? Не дізнаєшся – доки не заповниш форму!

І можливо саме твоя стаття стане мільйонною і увійде в історію!