Премія Степана Стойка

Які новини у Гранту Друзів Довколаботаніки? Ми завершуємо збір на цьогорічний конкурс та невдовзі оголосимо про його проведення. Разом з тим поряд з фондом традиційного гранту для студентів ботаніків та зоологів ми оголошуємо додатковий та терміновий збір коштів на третій фінансовий ніж у Тризубі нашої з Вами скромної системи підтримки молодих науковців.

Автором цієї ініціативи та головою оргкомітету став Тимур Бедернічек Tymur Bedernichek ͟

Степан Стойко. Фото: фільм “Многая літа. Стойко.” Режисер: В’ячеслав Бігун

Ця премія вшановує світлу пам’ять та носить ім’я видатного професора та природоохоронця.

Для кого вона?

За неї можуть позмагатись виключно видатні студенти та студентки та без сумніву видатні аспіранти й аспірантки.

Ти маєш всі шанси на перемогу, якщо твої дослідження пов’язані із природоохоронною тематикою, виконуються на території об’єктів ПЗФ або ти збираєшся готувати обґрунтування на створення нової природоохоронної території. Можливо, твоя робота стосується рідкісних і зникаючих видів рослин? Тоді ти теж у справі! А оскільки в том Червоної книги України “Рослинний світ” входять гриби – то, мабуть, і їх теж. Але це не точно. Пробачте зоологи, для вас є окремий грант!Детальні умови проведення конкурсу та склад експертів для оцінки заявок претендентів будуть оголошені пізніше.

Про нашу ініціативу Грант Друзів Довколаботаніки:

Про умови минулорічного конкурсу: http://bit.ly/2NOrcAFПро склад ботанічного журі: http://bit.ly/2NNMWggПро склад зоологічного журі: http://bit.ly/2NMGRkTПро ботанічні проекти, подані на конкурс: http://bit.ly/37g3SEqПро зоологічні проекти минулого року: http://bit.ly/2U1z0nuПро переможця в номінації “Зоологія” http://bit.ly/2vWqmNd]Про переможицю в номінації “Ботаніка” http://bit.ly/32qZl0r Бюджет цьогорічної премії невеликий 10 500 грн, але наша справа почати.

Як підтримати ?

Підтримати Премію Степана Стойка можна за реквізитами: 5168 7554 3587 8430 (О. Коваленко).

Відзначайте в примітках, будь ласка, що це на грант.