Науковці жартують: 5 мемів про дослідників

Науковці – дуже дивні люди. Зовні вони схожі на типових представників нашого виду. Але голова в них зайнята постійним пошуком проблем. Щоб потім можна було їх вирішувати. Й вирішення відкривало нові проблеми. Ну, Ви ж з білкою в колесі знайомі?

1. Систематика організмів

Перша світлина показує зв’язок поколінь. Систематиків старої школи, які безстрашно розрізняли види рослин за довжиною чашечки, птахів – по силуетам у стратоссфері, а ссавців – за шматочком їхньої шерсті. Ньою скул в систематиці орієнтується на шматки геному й чудово, коли інтуїція дослідників минулого підтверджується здобутками молекулярної філогенії.

Світлина від Довколаботаніка.

2. Ботаніка

Можна робити ставки, що стане першим – нове видання визначника рослин України, чи нове видання рвизначника рослин України, який видадуть самі рослини, що будуть змушені еволюціонувати до стану колективного розуму й виправити це неподобство.

Світлина від Довколаботаніка.

3. Геоботаніка

Робити геоботанічний опис – це мистецтво. Але трішки комфорту при створенні шедевру не завадить.

Світлина від Довколаботаніка.

4. Біоморфологія

Сподіваємось, що цей вчений жартував. Адже, хоча пекла й не існує, але він його справді заслуговує.У якості покарання підійде лише зациклена в часі вчена рада з його передзахистом.

Світлина від Довколаботаніка.

5. Отруйні рослини

Зберігайте реальність у процесі ботанічних досліджень.