Лабораторії США мають значний невикористаний потенціал з тестування на коронавірус

Опитування понад 4000 дослідників у Сполучених Штатах свідчить про те, що краща координація на інституційному та національному рівні може допомогти виготовити сотні тисяч додаткових тестів на коронавірус.

Що заважає?

Щоб дізнатись, що заважає лабораторіям молекулярно-біологічних досліджень запустити виготовлення тестів, Джованні Патерностро з Інституту медичних досліджень Санфорду та Джошуа Графф Зівін з Університету Каліфорнії розіслали анкету 35000 провідним науковцям, які отримали гранти від Національного інституту здоров’я США (NIH) у 2018 році.

З понад 4000 дослідників, які відповіли протягом першого тижня, близько 130 вже запустили виготовлення тестів на виявлення нового коронавірусу.

Майже 1600 заявили, що у них є основний інструмент, необхідний для проведення тестів, машина ПЛР у режимі реального часу та всі необхідні умови з дотримання біобезпеки, але вони не проводять тестування.

Обидві групи – тих, хто тестує, і тих, хто міг би – запитали, що їм потрібно, щоб збільшити обсяг тестувань чи почати тестування. Такі ресурси, як реагенти та фінансування, були популярною відповіддю для обох груп, як і координація з боку Національного інститут охорони здоров’я або їхньої власної установи.

Близько 95% лабораторій, які наразі не тестують, сказали, що їм потрібна додаткова інформація щодо протоколів та регламентів.

(Nature, 2020)

Ти можеш допомогти Довколаботаніці, якщо в тебе раптом є така божевільна ідея.
1. Поширюй її контент так, наче завтра заборонять репости
2. Ставай на слизький шлях її патрона та мецената 5168 7573 9483 8249 О. Коваленко), або ж на Патреоні: www.patreon.com/dovkolabotanika
2 3/4. Проглянь та прокоментуй свіже відео на нашому каналі https://youtu.be/F2aLFkx57oc
3. Підписуйся на нашу альма-матер Довколаботаніку -сумні меми, веселі наукові новини і всіляке таке https://www.facebook.com/dovkolabotanika/
4. Читай сторінку автора цього всього хуліганства –https://www.facebook.com/olexii.kovalenko
5. Наш суворий ботанічний філіал Ботанік в кедах – https://www.facebook.com/botanikukedax/
6. Підписуйся на телеграм t.me/dovkolabotanika