Команда суддів-зоологів Гранту Друзів Довколаботаніки 2019

Навіть продовжений дедлайн сплив і настав час оцінювати заявки, які надійшли від молодих досліднків, що попри все роблять свої перші кроки в царині Їх Наукових Величностей Ботаніки та Зоології. Нагадуємо, що цього року завдяки неймовріним вам і трішечки посереднім нам ми маємо 2 премії.

Адміни Довколаботаніки ретельно відсортували зоологічні заявки від ботанічних. Іноді доводилось підкидати монетки догори, гадати на колекційних картках футболістів та користуватись сайтом рандом.орг.

Двійки, трійки та нулі учасникам розставлять чудові люди та фахівці у галузі науки про тварин. Як завжди (ну, два роки підряд, добре) ми обирали експертів не за їхніми регаліями, а за імпакт-фактором нашої поваги та захопленням до того, що вони роблять у науковому та довколанауковому житті. Щиро дякуємо за те, що у Вашому графіку та чотирикамерному серці знайшлось місце для нашої затії та те, що ви всі не будете жбурляти каміння у нас за поцуплення фоток з фб-профілей (ну, правда, ж?).

Роботи оцінять:

Atamas Natalia – людина, яка на спостереження за птахами в Павлівський сквер зібрала більше людей, ніж ми, яка цікаво пише про природу от прямо для всіх, а про орнітологію як для всіх, так і для кола обраних фахівців. Ну, ви й так все це знаєте, що ми тут кілобайти псуємо.

Nazar Smirnov – людина, яка напевно знає все про земноводних, а якщо не знає, то напевно скоро все з’ясує. От як і з сучасними знахідками в Україні карпатського тритона (Lissotriton montandoni). До речі, якщо Вам щось відомо про явки та паролі цих амфібій – обов’язково напишіть йому.

Ганночка Кузьо (Hanna Kuzyo) – людина, яка перевела спостереження за птахам на новий космічний рівень, на лекції якої про живу природу Нової Зеландії ми сиділи з відкритим ротом та настовбурченими вухами. Знавець орнітофауни, фахівець з великої літери “Ф”, всі справи.

Alexander V. Martynov – людина, яка заввиграшки може і відкрити новий вид, і дослідити життєвий цикл якоїсь таємничої істоти, і гостросюжетну демонстрацію для дітей провести, і нову вітрину для природничого музею сконструювати. Захоплюємось талантом та професійністю, і задовбуємо проханням визначити невідомих нам комах, звісно.

Severyn Korneyev – людина, яка написала монографію. Все крапка. Що тут ще додати? Ну, хіба те, що це талановитий вчений, фанат своєї справи та ще й знаходить час, щоб поставити якогось пальця вгору під нашими постами. Дякуємо!

Звісно, можна було б детально вказати, які роди та на яких територій досліджують світ тварин ці неймовірні люди. Але ми як завжди винесемо це за дужки, ці професіонали настільки відомі, що читайте про це в найближчій енциклопедїї. Чекаємо на оцінки від них до 15 червня.

До речі, цього року ми теж збираємо кошти на Грант Друзів Довколаботаніки – 2020

На нашому грантовому рахунку вже 2199 грн. Нагадуємо, що ціль нашого першого етапу 21 000 грн. Впевнено прямуємо далі!

Якщо хочеш допомогти майбутнім вченим-зоологам та ботанікам – ми приймаємо вклади 5168 7573 9483 8249 (О. Коваленко). Відзначайте в примітках, будь ласка, що це на грант. Якщо хочете лишитись анонімним – вкажіть це також.

Про умови минулорічного конкурсу:http://bit.ly/2NOrcAF
Про склад ботанічного жюрі:http://bit.ly/2NNMWgg