Хижі рослини для дошкільнят 8 серпня о 11:00

Світлина від Національний науково-природничий музей НАН України.

Таємничий світ хижих рослин розкриває свої обійми для найменших учасників! Ми пропонуємо цікавезну розповідь про найзагадковіші рослини нашої планети.

Вони живуть за своїми правилами у моторошному світі видової боротьби, а їхня холодна краса – смертельна. Хижі рослини з хитромудрими ловчими пастками здавна дивували науковців та захоплювали уяву любителів рослинного царства. Ми дослідимо будову їхніх пристосувань для полювання на здобич, ознайомимось з відомими та ще нерозкритими загадками улюблених рослин Ч. Дарвіна.

Опануємо ази вирощування росичок з насіння й кожен учасник забере з собою свою власну хижу міні-плантацію. А на завершення зіграємо у затишний «Комахоїдний квест» у стінах відділу ботаніки природничого музею. Прості пошукові загадки для юних детективів!

Увага: захід для дітей віком до 7 років з їхніми батьками. Якщо сумніваєтесь чи підійде цей захід Вашій дитині – зателефонуйте 0636164956 (зможемо надати детальні консультації з вівторка).
Тривалість: 1 година 10 хвилин.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xTwY_0PvoEbF6WQOYxjMlfGOrXDxX8YQj3dVWc1ju9I/edit

Оплата: для дітей – 100 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі), дітям до 6 повних років вхід до музею безкоштовний, інакше слід додатково сплатити дитячий квиток – 55 грн;
для дорослих -80 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею).
До вартості демонстрації входить набір насіння та все необхідне для посадки росички капської.

Національний науково-природничий музей НАН України

11:00, 7 серпня