Грант друзів Довколаботаніки 2019

Таємничі друзі “Довколаботаніки” та “Довколаботаніка” оголошує відкритий та абсолютно прозорий конкурс на отримання мікроскопічного гранту на польові та анатомо-морфологічні дослідження у царинах Їх Величностей Ботаніки та Зоології!

У світі трапляється купа неприємних речей, серед них і різноманітні прямі та завуальовані утиски природничих спеціальностей. Дехто каже це світова тенденція, інші додають, що так і має бути – ми ж цим миритися не збираємось. Робимо маленький крок, невелике повідомлення для тих, хто вирішив присвятити свій дослідницький талант ботаніці чи зоології. Кошти були зібрані повністю за рахунок небайдужої спльноти. Тому знайте – Ви не одні, Ви виконуєте соціальний запит.

Що ми пропонуємо:

10500 українських гривень, які можна використати для своїх досліджень, щоб втерти носа всім гейтерам класичних напрямків природничих наук. Як бонус всі учасники отримують незаангажоване та небюрократизоване журі, яке вболіває за наукову істину, флору та фауну. Щоб ботаніки не били горщики з зоологами номінацій – 2. Тобто один мікрогрант отримають дослідники абстрактних тичинок з маточками, а інший не менш абстрактних жуків та черв’яків. 

Що для цього слід зробити:

• бути студентом вищого навчального закладу з твердим принциповим бажанням досліджувати та зберігати дику природу попри всі труднощі на своєму шляху;
• надіслати опис проекту польових чи морфолого-анатомічних досліджень довільного змісту. Ви можете вказати мету, завдання, наукову новизну та теоретичне впровадження майбутніх результатів, а можете сформулювати свій намір у вигляді римованого вірша чи верлібра (прим. Довколаботаніки – використання синекдохи та оксиморонів дають додаткові бали) (прим. Друзів Довколаботаніки – насправді, ні!). Нам важливо знати, що Ви хочете досліджувати, де і чому?;
• разом з описом слід було відправити нам свою анкету на електронну адресу corydalis.kovalenko@gmail.com з кількома простими пунктами: Ваше ім’я та прізвище, номер телефону, назва ВНЗ, курс та кафедра.

Дедлайн:

початок польового сезону. Насправді, чекаємо Ваших проектів до 19 травня.

А судді хто?

Журі у класичній кількості 5 осіб абсолютно таємно та максимально прозоро, але дуже суб’єктивно оцінить Ваші проекти. Ми виведемо середнє значення, й воно, лише воно, визначить переможця. Склад суддів ми оголосимо пізніше.

Успіхів!

Будемо дуже вдячні у поширенні цієї інформації як у соцмережах, месенджерах так і в офлайновому просторі.