Грант Друзів Довколаботаніки-2019: команда суддів-ботаніків

А тепер настав час представити ботанічну команду експертів, які будуть ставити нулі, одиниці, а може навіть і трієчки нашим чудовим учасникам.

Настав час оцінювати заявки, які надійшли від молодих досліднків, що попри все роблять свої перші кроки в царині Їх Наукових Величностей Ботаніки та Зоології.

Як завжди (ну, два роки підряд, добре) ми обирали експертів не за їхніми регаліями, а за імпакт-фактором нашої поваги та захопленням до того, що вони роблять у науковому та довколанауковому житті. Щиро дякуємо за те, що у Вашому графіку та чотирикамерному серці знайшлось місце для нашої затії та те, що ви всі не будете жбурляти каміння у нас за поцуплення фоток з фб-профілів (ну, правда, ж?).

Роботи оцінять:

Андрій Новіков (Andriy Novikov) – автор нашого улюбленого підручника з систематики рослин, нашої улюбленої настільної гри “Ботобатл” та автор всього іншого крутого в майбутньому (на це вказують дані нашого комп’ютерного моделювання).

Masha Zykova – людина з надприродними здібностями індентифікації та комплексного вивчення братів наших осмотрофних – грибів. Чудовий науковець та популязитор ботанічних знань (на це вказують дані багаторічних моніторингових досліджень).

Yuliya Krasylenko – людина, яка може й в мікротрубочках ГМО-різушки попорпатися, й насіння якогось хижого рослинного дослідити під мікросокпом й в суворих умовах польових досліджень якогось криптичного фототрофа знайти. Фахівець з величезної літери Ф та Амбасадор ботаніки з конспецифічною за величиною літери А (на це вказують дані молекулярного скринінгу активностей цієї людини)

@Марія Чернишенко Куля Ботаніки – людина, яка вболіває за поширення природничих знань та ідей у всіх сферах Вашого життя. Креативний куратор цієї Вашої Довколаботаніки, ідеї якої ми внесли у свій робочий план активностей до 2056 року (на це вказують дані нашого польового щоденника)

Denys Vynokurov – людина, геоботанічні описи якої настільки детальні, що рослини подають на нього в суд за порушення прав на анонімність, фахівець, аналізи даних якого настільки скурпульозні та глибокі, що викреслили з категорії рекордсменів Маріанську западину (на це вказують дані фітоіндикації та кластеризації фітосоціологічних описів).

Ми знову пропонуємо зроби свій посильний вклад у нашу нову ініціативу. Грант друзів Довколаботаніки-2020 чекає на Вашу фінансову допомогу. Ціль нашого першого етапу збору коштів – 21 000 грн. Одна тисяча гривень вже лежить на нашому рахунку. Якщо хочеш допомогти майбутнім вченим-зоологам та ботанікам – ми приймаємо вклади 5168 7573 9483 8249 (О. Коваленко). Відзначайте в примітках, будь ласка, що це на грант. Якщо хочете лишитись анонімним – вкажіть це також.

Тут ми прикріпляємо умови конкурсу минулого року, а в серії наступних публікацій висвітлимо всі деталі його цьогорічного перебігу.