Фінансування досліджень корoнавірусів? Давайте вже після наступної пандемії!

До пандемії COVID-19 фінансування коронавірусних досліджень становило лише 0,5% від загальних глобальних витрат на інфекційні хвороби . Що ж пандемія – не вовк, у ліс не втече.

З 2000 року до початку нинішнього близько 550 мільйонів доларів США було витрачено на дослідження, пов’язані з коронавірусами – це показав аналіз науковців з Університету Саутгемптона, Великобританія. Аналізувались кошти благодійних фондів та громадських організацій.

Для порівняння, дослідження, пов’язані з еболою, отримали фінансування в 1,2 млрд доларів (1,1%).

Світлина від Довколаботаніка.

З початку поточної спалаху витрати зросли до 985 мільйонів доларів. Близько 275 мільйонів доларів фінансування досліджень COVID-19 спрямовано на створення вакцини; 40 мільйонів доларів виділено на терапію, а 18 мільйонів – на діагностичні тести. Цифри охоплюють витрати більш ніж 1000 фінансових донорів у всьому світі.

Дослідники відзначають, що витрати, як правило, були реактивними – сплески у 2004 та 2015 роках після спалахів коронавірусів, які спричинили епідемії SARS та MERS відповідно. Згодом ця проблема швидко переставала бути актуальною. Directed by Robert B. Weide.

Directed by Robert B. Weide: как появился знаменитый мем о ...

Nature, 2020

Ти можеш допомогти Довколаботаніці, якщо в тебе раптом є така божевільна ідея.
1. Поширюй її контент так, наче завтра заборонять репости
2. Ставай на слизький шлях її патрона та мецената 5168 7573 9483 8249 О. Коваленко), або ж на Патреоні: www.patreon.com/dovkolabotanika
2 3/4. Проглянь та прокоментуй свіже відео на нашому каналі https://youtu.be/F2aLFkx57oc
3. Підписуйся на нашу альма-матер Довколаботаніку -сумні меми, веселі наукові новини і всіляке таке https://www.facebook.com/dovkolabotanika/
4. Читай сторінку автора цього всього хуліганства –https://www.facebook.com/olexii.kovalenko
5. Наш суворий ботанічний філіал Ботанік в кедах – https://www.facebook.com/botanikukedax/
6. Підписуйся на телеграм t.me/dovkolabotanika