Демонстрація “Хто такі водорості?” – 25 лютого, 14:30

Чи всі рослини, що ростуть у воді є водоростями? Звісно ні! Мало того, не всі водорості живуть у воді. Ці неймовірні істоти захопили ґрунти, кору дерев, вони трапляються у повітрі, на кризі та навіть в інших живих організмах! Деякі з них можна побачити лише в мікроскоп, а інші є справжніми велетнями, що змінюють швидкість морських течій. Під час нашої демонстрації ми зануримось у світ чарівної науки – альгології. З’ясуємо, як водорості врятували життя на нашій планеті у далекому минулому і як вони це роблять зараз. Дізнаємось про те, які водорості корисно їсти, а до яких небезпечно навіть торкатися. Ви ж хочете знати, які рослини кладуть до Ваших суші в улюбленому ресторані? Передбачені мікроскопічні, кулінарні та пошуково-квестові активності.
Довідки: 0636164956, Олексій.
Оплата: для дітей (45 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 105 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн;
для дорослих (70 грн вхідний квиток до музею (слід придбати у касі музею) + 80 грн вартість демонстрації (оплачуєте на місці проведення заходу на 4 поверсі) = 150 грн.
Увага: Якщо у заході бере участь лише Ваша дитина й Ви не хочете її відпускати саму на 4 поверх – то Ви можете:
1) відвести її самостійно, сплативши для себе вхідний квиток до музею;
2) передати нам її з рук в руки за 5 хвилин до початку заходу.
Довідки: 0636164956, Олексій.
Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1YMRFONFVLAwO4n3XvG1PBR94Ak4ItQJuTMhyxT40YqM/edit

Локація: Національний науково-природничий музей НАН України, вул. Б. Хмельницького, 15, м. Київ