Ботанік у кедах 4. Остання електричка на Гребінку

Світлина від Olexii  Kovalenko.

Дякуючи неймовірним автобусним перевізникам, які відмінили наш рейс, ми стали учасниками атмосферного квесту “Остання електричка на Гребінку”.

Перше, що кинулось в очі – це масштабність івенту. Організатори зафрахтували автентичний транспортний засіб епохи пізнього палеоліту. Саме ці гуркаючі залізяки охороняли житла наших предків від зграй розлючених мамутів.

У події задіяні сотні акторів. Вони реалістично імітують поведінку маніяків, алконавтів, наркотів та молодших наукових співробітників.

Є ключові персонажі – це Надавачі Послуг. Вони мають підвищену габаритність через рарний айтем – хіпстерські торбинки в клітинку, мішки, в які цукор фасували ще Терещенки. Ці люди зроблять для Вас усе. Хочете соковитого біляша? Без проблем. У нас просмажка від медіум до рар та “мяв”. Треба газета “Вісник гомеопатії та зняття вроків”? Є всі випуски за цей та наступний рік. Хочете збагаченого урану? Це у іншої жіночки, вона зараз в третьому вагоні. Єдине чого вони не можуть – це не відтоптати Ваші кеди в радіусі дії їхніх екологічно чистих кравчучок.

Пасажири поклоняються Надавачам Послуг. Вони говорять до них виключно pa-russki, безперечно лінгвістам треба виокремити цей спосіб комунікації в окрему мовну родину.

Єдиний невід’ємний атрибут пасажира – не квиток. Їх тут насправді майже немає. До касти пасажирів Вас відносить його величність їдло. Складається враження, що Жовту Стрілу електрички саме воно приводить у рух. Сів – заточи бутер! Веган – давись своїм яблуком й не зізнавайся про це нікому.

Коротше, потрясне дійство. Всім рекомендуємо! Це одні з кращих трьох з половиною годин у житті!