А який ти сьогодні Сатурн? Астроном проаналізував емоджі з планетою

Пан James O’Donoghue, який має кілька публікацій у різноманітних вісниках щодо атмосфери та кілець Сатурна, вирішив дослідити емоджі, у яких цю планету нещадно експлуатують.

Науковець проаналізував правильність зображень Сатурна різних соцмереж та сервісів. Якщо Ви ще не читали його розбору – Ви зможете прочитати його сьогодні просто тут. Але для цього вкажіть в коментарях (ідеально на нашій сторінці у Фейсбуці), який Сатурн з перелічених Вам видається найреалістичнішим.

Світлина від Довколаботаніка.

Сатурн від Apple

Світлина від Довколаботаніка.

Як справи в Сатурна від одного виробника неїстівних плодів Malus domestica?

Як вказує Dr James O’Donoghue – пердставлення самої планети – це чудова робота. Емоджі розфарбували в золотисто-жовтий колір, який відповідоє кольорам верхівок хмар в атмосфері Сатурна. На відміну від конкурентів Apple пришпандьорили до своєї картинки славетний полярний гексагон.

Це постійне хмарне утворення в атмосфері Сатурна поблизу Північного полюсу (на широті 78°), яке має форму шестикутника. Сторони шестикутника мають довжину приблизно 13 800 km, що більше, ніж діаметр Землі. Уся структура обертається з періодом 10 год 39 хв 24 с (що збігається з періодом радіовипромінювання планети).

Припускається, що це період обертання всієї внутрішньої частини Сатурна.

Коротше щодо атмосфери – то рівним яблучникам немає.

Що з кільцями? Тут теж все ок! Показано навіть проміжок у структурі. Між кільцями справді існують щілини, де немає частинок. Найбільшу щілину, яку можна побачити у середній телескоп із Землі (між кільцями А и В), названо щілиною Кассіні. І вона є на зображенні.

А от з чим накосячили Apple – так це з нахилом осі. В емоджі він становить становить 45°, а варто було б 26.73°.

Що ж виробники неїстівних плодів Malus domestica – Ви були близькими до перемоги, але на проблему варто було поглянути під іншим кутом.

Сатурн від Facebook

Світлина від Довколаботаніка.

А що там в надрах імперії Цукерберга з Сатурном? Вони теж трішки заморочились!
Атмосфера в цілому пристойна, хоча, як зауважує Dr James O’Donoghue, вона все ж занадто розфарбована, наче рукопис статті після рецензії. Але смугастість показана загалом нормально.

Про здоровецький шестикутник на полюсі майстри банити акаунти наукових активістів забули – як і про приватність інформації користувачів своєї соцмережі.

На кільцях такаж показана щілина Касіні, але Facebook показав її занадто вузькою, а от сам Сатурн в їхній інтерпретації добряче по огряднішав, адже він ледь влазить у свої кільця. Хоча може вони просто ссхолися після промальовки їх дизайнерами.

Нахил осі на малюнку 22°, що неподалік оригінальних 26.73°. Це так само близько, як кінець аспірантури!

Сатурн від Google

Окей, Google! Що там в тебе з Сатурном? Ого! За що ти так з виглядом планети?

Смуги вказані надзвичайно дивним чином, а полярний шестикутник злизала якась космічна корова. Причому ця рецидивістка потім ще взялася за щілину Касіні і зжерла її теж. Та вона навіть від полярного гексагона жодного кута не лишила!

Окрім того у версії Google кільця планети надивилися інстаграм-блогерів та сіли на сувору дієту, зігнавши добрячу частину своєї ширини.

Кут нахилу осі у створеного емоджі- 45°. Справді, перед створенням дизайну про Сатурн варто було б загуглити!

Світлина від Довколаботаніка.

Сатурн від Microsoft

А тепер великий та жахливий Microsoft! І те, що вони зробили з Сатурном – колись справді знімуть у фільмі жахів.

На самій планеті все ж були показані організовані структури , а от кольорову гаму обирав якийсь фанат рошенівських «Бджілок», вметегеливши їх перед роботою кілька кілограм. Лише сахарозні марення могли випекти такого химерного колобка та вкоротити йому кільця аж по самий їхній неіснуючий корінь. Зрозуміло, що в такому хулахупі щілину Касіні годі й шукати!

Але створивши графічну психоделію автори емоджі заморочилися з кутом нахилу осі! Прикладання транспортиру до екрану показало, що автори малюнку встановили значення 25°, а це просто впритул дихає до істинних 26.73°.

Світлина від Довколаботаніка.

Сатурн від Twitter

Твітере, твій Сатурн напідпитку, йди вже додому! Виглядає так, що ця планета так відзначила завершення робочого тижня, що трішечки попливла.

Смугасті структури безладно мігрують, кольори виїдають очі. А кільця он вже втратили останній сором та симетрію танцюючи на барній стійці.

Проте з кутом нахилу планети все майже в нормі – 25° замість 26.7°. Транспортир не проп’єш!

Світлина від Довколаботаніка.

Сатурн від WhatsApp

Останній претендент на сатурнову корону – клятий менеджер WhatsApp. З огляду на їхню версію планети розумієш, що всі свої ресурси розробники додатку вбухали не в збереження твоєї приватності чи зручності використання, а в можливість скачати фото Безоса для посібника з анатомії та на емоджі Сатурна.

Тут прекрасно все (мова про планету) – кольори, натяки на полярний шестикутник, кільця показані так прекрасно, що хочеться стати на коліно та освідчитися цьому Сатурну. Тут цілих три сегменти, увага до їхніх барв, тут ідеальна щілина Касіні.

Але найвидатніша річ у цьому емоджі – кут нахилу планети. Він такий же, як у Сатурна. Браво! Біс! Що ніяк не відміняє того, що сам месенджер – це претензійна гидота.

Світлина від Довколаботаніка.

Ти можеш допомогти Довколаботаніці, якщо в тебе раптом є така божевільна ідея.
1. Поширюй її контент так, наче завтра заборонять репости
2. Ставай на слизький шлях її патрона та мецената 5168 7573 9483 8249 О. Коваленко), або ж на Патреоні: www.patreon.com/dovkolabotanika
2 3/4. Проглянь та прокоментуй свіже відео на нашому каналі https://youtu.be/F2aLFkx57oc
3. Підписуйся на нашу альма-матер Довколаботаніку -сумні меми, веселі наукові новини і всіляке таке https://www.facebook.com/dovkolabotanika/
4. Читай сторінку автора цього всього хуліганства –https://www.facebook.com/olexii.kovalenko
5. Наш суворий ботанічний філіал Ботанік в кедах – https://www.facebook.com/botanikukedax/
6. Підписуйся на телеграм t.me/dovkolabotanika