7 правил креаціонізму: досвід віри пана Огірка

Цей тиждень – рекордний для всіх цих наших псевдонауковців. Зашквари з золотом та бромом, що перетворюються в трансурани в живому організмі, – це дуже сумно та смішно водночас. Негайні ефекти молитв на клінічне здоров’я пацієнтів – баянчик з далекого минулого.

Світлина від Довколаботаніка.

Але тепер ще один контрольний камінь у труну нашого спокою. Користувач Mike A. Liakh   надіслав нам посилання на ще один-чудо месенджер з переліку ДАК: Scientific Messenger of Lviv National University of Veterinary Medicine and
Biotechnologies named after S.Z. Gzhytskyj. Безперечно, якби ця мурзилка назвалася б Scientific Telegram – це більше відповідало б її суті. Оскільки вони напевно також з радістю опублікують й “Ідеї закладок наркотичних речовин у освіті”.

Власне об’єкт доступний без реєстрації та смс тут: http://shron1.chtyvo.org.ua/Ohirko_Oleh/Idei_kreatsionizmu_v_suchasnii_osviti.pdf

Зрозуміло, що боротися з вітряками – це ще та тупня. Просто ілюструємо класичний приклад, коли безрозмірний зад невігластва натягнув на себе вузькі джинси наукового креаціонізму й це опубліковано у фаховому журналі. Не потрібно навіть створювати топових вісників для креаціоністів. Їхнім опусам розставляють обійми журнали з подвійним сліпим рецензуванням (ну, вони так кажуть!).

Короткі пруфи:

Абстракт. Коротко та по-ділу.

Перше правило креаціонізму – Великі Літери. Вони Надають Випадковим Словосполученням Вигляд Наукових Термінів.

Світлина від Довколаботаніка.

Вступ. Згадати все.

Друге правило креаціонізму – експериментуй з термінами та слів порядком. Разу одного вибудуються вони в наукоподібність.

Світлина від Довколаботаніка.

Третє правило креаціонізму – впроваджуй мене повністю!

Світлина від Довколаботаніка.

Четверте правило – доводь без доказів!

Світлина від Довколаботаніка.

П’яте правило креаціоніста – звинувачуй еволюцію в контрацепції!

Світлина від Довколаботаніка.

Шосте правило – ніколи ні на кого не посилайся!

Світлина від Довколаботаніка.

Сьоме правило креаціоніста – цитуй лише найсерйозніші публікації!

Світлина від Довколаботаніка.

Ми впевнені, що тепер цю мега-розвідку з паралельної реальності розуму автора прочитало більш ніж 0 людей. Й подвійне сліпе рецензування в журналі – це напевно, коли зашифровують текст, а не прізвище Творця Даківської Статті.

Це не моралізаторства пост. Лихо завжди ближче, ніж ми думаємо. Тому тримаймо свої визначники та польові щоденнички на похваті та продовжуймо свою роботу.