3900 людей готові умисно заразитися коронавірусом заради прискорення тестування вакцин

Всі хочуть отримати вакцину проти коронавірусу! Ряд компаній хочуть вдатися до прискорення цього процесу та перейти до фази інфікування здорових добровольців вірусом. До таких потенційних випробувань уже залучено близько 3900 потенційних добровольців.

Світлина від Довколаботаніка.
Тестування вакцини as is. Фото: Nature

Просто сигнал про підтримку

Ці зусилля не пов’язані поки з жодною реальною дослідницькою групою. Це ініціатива, яка має показати, що існує широка підтримка випробувань експериментальних вакцин на людях.

Типові випробування вакцин займають тривалий час, оскільки тисячі людей отримують або вакцину, або плацебо, і дослідники відслідковують, хто заразиться протягом повсякденного життя.

Але дослідження може бути набагато швидшим: менша група добровольців отримає вакцину, а потім навмисно заразиться вірусом, щоб оцінити ефективність імунізації.

“Ми хочемо набрати якомога більше людей, які хочуть стати добровольцями, щоб вони могли брати участь у випробуваннях, якщо вони відбудуться”, – каже Джош Моррісон, співзасновник такої ініціативи.

(Nature, 2020)

Ти можеш допомогти Довколаботаніці, якщо в тебе раптом є така божевільна ідея.
1. Поширюй її контент так, наче завтра заборонять репости
2. Ставай на слизький шлях її патрона та мецената 5168 7573 9483 8249 О. Коваленко), або ж на Патреоні: www.patreon.com/dovkolabotanika
2 3/4. Проглянь та прокоментуй свіже відео на нашому каналі https://youtu.be/F2aLFkx57oc
3. Підписуйся на нашу альма-матер Довколаботаніку -сумні меми, веселі наукові новини і всіляке таке https://www.facebook.com/dovkolabotanika/
4. Читай сторінку автора цього всього хуліганства –https://www.facebook.com/olexii.kovalenko
5. Наш суворий ботанічний філіал Ботанік в кедах – https://www.facebook.com/botanikukedax/
6. Підписуйся на телеграм t.me/dovkolabotanika