Мімікрія: гра в імітацію – 21 січня

4 мільярди років містерій та див, боротьби стихій, зародження світлої магії живої матерії – і все це не в далекій галактиці, а просто тут, на нашій рідній, до найменших закутків планеті.
Природа як величний ілюзіоніст дбає про престиж свого виступу та неохоче розкриває свої секрети. Проте, ви маєте шанс зазирнути за лаштунки найцікавішої із вистав та опанувати основи її містифікацій, а в деяких із них навіть прийняти участь. Прикинувшись маленьким Давидом, бути могутнім Голіафом? Запросто! Бути прудкою комахою, але в хвилини небезпеки перетворитися на гілочки чи листочки дерева?Залюбки! А з квітки тендітної орхідеї перетворитися на осу? Для природи немає нічого неможливого! Ми пройдемо щаблями хіт-параду найвдаліших ілюзій природи, подивимось на них здалеку та зблизька, візьмемо участь у кількох таємних експериментах. Побуваємо у ролі квест-детективів, що будуть розслідувати справу, в якому зловмисники скористалися навичками мімікрії. Закріпити свої знання ми зможемо у фінальній битві Гри в імітацію – розваги, переможцями якої стають уважні, розумні та кмітливі.
Вартість участі для дітей – 100 грн, для дорослих – 120 грн. Реєстрація за посиланням – https://docs.google.com/forms/d/1d3OUSFXFCk1OJHI0hzeyUDDw0gA_JF40e1RjcwIxTxQ/edit
Довідки за телефоном – 0636164956.

Світлина від Національний науково-природничий музей НАН України.